| BogdanVasc a întrebat:

Stie cineva de unde pot face rost de coli de hartie ceva mai tari? Ceva lucios, ca plasticul. Am nevoie pentru niste carticele, vreau sa-mi imprim 2 campioni din LoL pe ele. O sa le decupez eu, le imprim, doar sa gasesc bune. De preferat nu foarte scumpe (si nu neaparat plastic lucios, poate-mi recomandati voi ceva mai bun happy, maxim). Daca gasiti pe Okazii sau alt site de anunturi romanesc, dati-mi link.
Mersi.

4 răspunsuri:
| Dainel a răspuns:

Ori asta...ori dai un raid prin oras la...(nu stiu cum sa le zic zic) magazinele care vand prostii de astea (ex:Graffiti, Zenith etc) big grin (nu ma lua in serios doar glumesc)

| Mihaela1964 a răspuns:

Daca doresti ca materialul pe care imprimi sa fie din plastic( format A4),poti folosi dosare din plastic, sunt diferite culor, costa sub 0, 5 lei bucata.La centrele care se ocupa de printari profesionale au si carton ceva mai tare, cred ca si A4 pentru realizarea pozelor-poti cumpara 2-3 coli sau cate ai nevoie de acolo.

| BogdanVasc explică (pentru Mihaela1964):

Acele coli de care zici, cam cat costa o bucata?

| Mihaela1964 a răspuns (pentru BogdanVasc):

Nu stiu exact, sub 2 lei/bucata.