| AndreeaOprişan a întrebat:

Stie careva cum e la un centru de plasament pentru copii? Referitor la conditii, regulament. orice. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama lucreaza in sistem de aproape 17 ani. Iti spun direct ca totul depinde de centru in care aterizezi. In unele centre este regula interna care se respecta,in altele exista o regula care nu se respecta. Asta pentru ca pe angajati in cam doare in cot. Conditiile difera in functie de centru. In unele mananci bataie ca magarul in panta. Daca nu de la personal, atunci de la ati copii. In altele nu se permite asta. In unele centre mancarea e buna. In altele nu.

in centrul in care lucreaza mama iti zic direct : conditii hoteliere. Centrul arata precum o pensiune. Exista teren de joaca, vara piscina, camere de supraveghere, paza, la masa se serveste carne de curcan, sunca si alte mezeluri la greu.

Doar toate acestea tine si de cine este administrat centrul in cauza.

| AndreeaOprişan explică (pentru anonim_4396):

Mulţumesc pentru răspuns!

4 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Ma, ori de la centrul de plasament, mentionat au scapat niste ''useri'' de pe aici? Va rog sa aveti grija sa de ei si sa ii luati inapoi!

| OMFGConrad a răspuns:

Deci ai fost la poliţie până la urmă?
Nu ştiu cum e la un centru de plasament, dar te asigur că nu te va obliga nimeni să te măriţi cu cineva! Mult noroc!

| AndreeaOprişan explică (pentru OMFGConrad):

Mulţumesc!
Sper totuşi că va reuşi cineva să-mi răspundă! happy