| Florinaa14 a întrebat:

Stiti ca aproape toate fetele sau baietii au un semn si il fac cand se intalnesc...si acum revin cu intrebarea mea. Ce semne pot face cand ma intalnesc cu prietena mea daca se poate si cu niste cuvinte dar nu e neaparat si sa fie ceva mai interesant... funda
::tongueS::: sunt fata xD

3 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Mi se par niste copilareli chestiile astea...fiti mai maturi...rade lumea de voi pe strada.

| Costică_6760 a răspuns:

Puteți să vă scărpinați energic pe spate, una pe alta. Monkey see, monkey do.

| enearaul a răspuns:

Ar fi interesant cand va intalniti sa strigati tare una la alta de la 15 - 20 m "te chish in freza faaa " laughing)))))