| onofrei89 a întrebat:

Revin la intrebarea asta, scuzebig grineci sunt impreuna cu prietena mea de aproape 2 ani, eu de 7 luni sunt plecat din tara si ma intorc abia in ianuarie.Tot atunci este si ziua ei .si as dori daca se poate sa ii fac un cadou mai deosebit (Psihoyounger sa te vadbig grin). Trebuie sa fie si un pic romantic... vreau sa fie perfect, sa ramana fara cuvinte (chiar daca lesina 10 minutebig grin). Tie ce ti-ar place sa primesti(ea)? Sau ce ai darui(el)? Va multumesc daca ati citit pana aici not worthy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Un inellove struckde aur logiclaughinglove struck

| dulc3'maria a răspuns:

Sau cand vii in tara invit-o undeva intr-un loc mai romantic asa...sau la tine si fa o cina romantica...improvizeazalove struck

| dulc3'maria a răspuns:

Asa...ca in filmelove struck

| Psihoyounger a răspuns:

Scuze nu am vazut intrebarea decat acum. Din pacate, in materie de cadouri nu suny expert. Eu merg pe ideea ca cel mai romantic cadou este o floare cu un biletele de dragoste scris din inima la citirea caruia sa ii dea lacrimile. love struck

Psihoyounger

| Cryssy a răspuns:

Buna. Eu cred ca ar trebui sa fie un cadou din suflet, facut cu foarte multa dragoste. Ceva sa ii aminteasca intotdeauna acea zi si sa isi aminteasca astfel de tine intotdeauna. Ai putea sa o inviti la tine si imediat cand ajunge sa o legi la ochi si sa o duci in camera unde sa fie pregatita o cina romantica si totul perfect aranjat prin casa(adica flori, nu stiu... ceva frumos... Si sigur va fi impresionata. Nu sti. Sper ca ti-am putut fi de folos. Sa fiti fericiti impreuna! Numai bine!

| Cryssy a răspuns:

Buna. Eu cred ca ar trebui sa fie un cadou din suflet, facut cu foarte multa dragoste. Ceva sa ii aminteasca intotdeauna acea zi si sa isi aminteasca astfel de tine intotdeauna. Ai putea sa o inviti la tine si imediat cand ajunge sa o legi la ochi si sa o duci in camera unde sa fie pregatita o cina romantica si totul perfect aranjat prin casa(adica flori, nu stiu... ceva frum.Si sigur va fi impresionata. Nu sti. Sper ca ti-am putut fi de folos. Sa fiti fericiti impreuna! Numai bine!

| 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。 a răspuns:

Un inel care sa simbolizeze "iubirea voastra eterna"... O perna in forma de inimioara pe care sa fie imprimata o fotografia in care sunteti amandoi... O cutie de cadou de culoarea rosu inchis in care sa fie ascunsi 3 trandafiri sau mai multi (ce culoare prefera ea)+ o scrisoare d dragoste sau o carte personalizata cu poeme de dragoste si fotografii cu voi... Un medalion in forma de inimioara in poza caruia sa fi tu sau voi amandoi...Sunt multe lucruri ce i le poti daruii persoanei iubite!
La multi ani iubitei tale! Iubiti-va mult si sa fiti fff fericiti impreuna! Sper ca raspunsul meu sa te ajute cat de cat! big grin Numai bine!

| Alecsandraa a răspuns:

Fetele sunt inebunite dupa bijuterii :X inele, bratari, cercei, ceasuri etc. Sau si dupa altceva, depinde de preferinte.Nu trebuie neaparat sa ii daruiesti un obiect, poti sa faci si cum a spus Cristina happy Oricum, gestul conteaza big grin

| blue_butterfly a răspuns:

2 bilete de avion pentru Laponia(tara lui Mos Craciun).

| ady2607 a răspuns:

Daca te tine buzunarul:o vacanta doar voi, undeva... oriunde(preferabil in strainatate). planuieste fiecare detaliu, si acolo ii vei darui un inel si o vei cere in casatorie.indeplineste-i fiecare dorinta, fii sclavul ei pentru acele momente, orice:mic dejun la pat, gateste pentru ea(chiar daca nu iese bine, ea apreciaza gestul), masaj... dupa cum spuneam:orice.amintirile sunt singurele care ne raman.(daca am gandit prea departe te rog sa ma scuzi, ai putea sa te limitezi la vacanta doar...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flori, flori, flori; inel in caz de logodna, ar merge o bratarica foarte fina pe care sa fie inscriptionat numele ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i cadou un catelush cret/pufos dragut, dar din acela care ramane mic, sau un hamster, papagal, ceva care sa-i aminteasca de tine in fiecare zi, si chestia cu bijuterii merge da e prea comuna deja.winking

| desenezinpastel a răspuns:

Eu as vrea o maimuta si bilete pentru o saptamana intr-o zona tropicala...in doi bineinteles big grin