| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cateva carti in engleza? Mai subtiri, de beletristica, in engleza.Ms mult!

Răspuns Câştigător
| Adryana a răspuns:

Am citit de curand "The one that got away" de Jessica Fox. Este f. draguta, de dragoste. Ti-o recomand.

2 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Nu stiu daca ai primit raspunsul meu. O sa mai scriu o data. Recent am citit "The one that got away " de Jessica fox. Este o carte f frumoasa, de dragoste. Sper sa-ti place daca o citesti. Acum citesc "To fear a painted devil " este mystery, dar momentan nu-mi place prea mult.

| cipcy a răspuns:

Sense and sensibility - jane austen