| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Stiti cine este "Pistruiatul"? Va rog spuneti'mi ca eu numai stiu.

8 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Da pistruiatu care juca in toate cele 10 parti ale filmuluin nu Costel Baloi este pistruiatu acum e taximetris...

| marrr a răspuns:

Costel Baloiu este actorul care a jucat rolul Pistruiatului in film.

| AndutzaAndu a răspuns:

Păi, Pistruiatul (Costel Băloiu) cum i se zice în serial, ajută un deţinut politic (Sergiu Nicolaescu) care a evadat; in serial, acelui actor i se spune Andrei. Pe el îl ajută doamna profesoară de istorie a lui Mihai (Pistruiatul).
Atât pot să-ţi spuntongue.

| posmagiu1996 a răspuns:

Am vazut,, depoul`` si mi-a placut comic! un baietel de vreo 10 ani care fumeaza

| aumih16 a răspuns:

Costel baloiu! este! dar nu s-a ales nimic de el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un film

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucreaza la MECTS nu mai e taximetrist de 10 ani, sau poate chiar mai mult! Inainte de a da raspunsuri, ar fi ok sa va informati.pentru a nu induce lumea in eroare!