| Anndddra a întrebat:

stiti ceva concursuri online cu premii? adica la care ati jucat si ati castigat pe bune, nu vorbe! funda

8 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Unde castig premii este un site de socializare, http://www.kissid.ro/mixaela.php (cand te inscrii pe site scrie la referal: mixaela). Trebuie sa treci pe la fiecare utilizator inscris si sa scrii la inceput cu "vizita" si dupa ce ai strans cele 200 de voturi (de obicei le faci intr-o zi sau 2) abia atunci poti sa apesi pe + si sa aduni cat mai multe voturi. Strangand destule voturi, iti poti lua premii de pe site, care-ti plac. Site-ul este unul serios, pana acum am luat un premiu, desi ma zbat sa strang mai multe puncte pentru a ma incadra in alt premiul. Cu toate ca pe langa asta, site-ul organizeaza diferite concursuri in premii ori in contul vip. Intra si te vei convinge!

| Anndddra explică (pentru MihaelaDart):

Nu ma lasa sa imi pun poza! am sa-ti las mesaj cu datele mele si sa imi faci tu contul daca te rog!

| MihaelaDart a răspuns (pentru Anndddra):

Din pacate nu iti pot face, ca mi s-ar sterge contul de dublu cont! Poza si contul ti le aproba adminul site-ul, trebuie sa astepti cca 2 ore. Poza trebuie sa fie una cu tine, daca reprezinta altceva, nu este acceptata!
Bafta!

| Anndddra explică (pentru MihaelaDart):

Am reusit intre timphappy

| laura81 a răspuns:

Uite un concurs pe bune: http://www.facebook.com/....../photo.php

Desemnarea castigatorilor este filmata si postata pe pagina. Uite filmari ale extragerilor anterioare: http://www.facebook.com/media/set/?set=vb.376520319030351&type=2

| SamyRuben a răspuns:

Salut intrati pe urmatorul link si va rog acordatim un punct! multumesc pentru intelegere : http://www.tamagochi.ro/pet-Sonix

| Mp3Fustangiu a răspuns:

Incearca sa te inscrii pe www.VooVu.net un vecin a castigat un Laptop, acum depinde ce premiu vrei tu... ati urez succes! ori cum garantez pentru el

| FreshXxX a răspuns:

Da exista concursul ala pe ProFM sa castigi o masina un Nissan Juke te inscri pe pagina de Facebook