| Simonica2001 a întrebat:

Stiti cum pot sa imi fac chestia aia cu FacebookMessenger? ca atunci cand intru nu imi arata optiunea asta si cand am intrat mai devreme pe cel vechi mi-a dat optiunea, nu stiu cum sa fac

3 răspunsuri:
| BigCode a răspuns:

Instaleaza ultima versiune de messenger. Apoi da click in caseta in care iti pui status-ul. sub ea exista un buton denumit share to dai click pe el acolo iti apare facebook si langa un link ADD. dai click acolo pui usernam-ul si parola de la facebook si practic iti "legi" contul de yahoo la cel da facebook. vei putea sa folosesti messengerul ca sa vorbesti cu prietenii de pe facebook. astept funda big grin

Răspuns utilizator avertizat
| BigCode a răspuns (pentru Simonica2001):

Ok deci ceea ce am spus eu este valabil pentru ultimele 2-3 versiuni de messenger (adica 10 si 11) poti descarca messenger 11 de aici: http://messenger.yahoo.com/