| anonim_4396 a întrebat:

Stiti niste experimente cu pepsi?

7 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Pune un drops inauntru unei sticle de pepsi si o sa vezi ca se intampla ceva smecher... parca asa era, o stiu de la mythbusters laughing

| KlaudyaAddha a răspuns:

Pune o bucata mica de carne intr-un pahar plin cu pepsi sau cola - dupa cateva zile, se va decolora sau va avea alte schimbari.(s-ar putea sa nu mai gasesti nimic in pahar big grin )

Arunca pepsi(in cantitate mare) pe o mica portiune de iarba, dupa mai mult timp vei observa ca s-ar putea sa nu mai creasca iarba acolo.

Mai stiam dar acum nu am inspiratie

| CookieDiamond a răspuns:

Da incearca sa bei laughing te-ai gandit?! laughing

| ReaPer_6576 a răspuns:

Pune o bucata de carne in paharul cu pepsi sa vezi ca disparerolling on the floor funda?

| Ionut a răspuns:

Pune niste Mentos in bidonul cu Pepsi agita-l si indeparteazate happy

| andypandy a răspuns:

Incearca sa pui mentosane si sa inchizi sticla cu dopul laughing cred ca explodeaza...laughing WARNNING: aceste experimente le faceti pe propria raspundere, nu sunt responsabil pentru niciun fel de dauma provocata.