| Deidara554 a întrebat:

Cat costa un tratament de albire a dintilor? Daca ati facut si voi sau niste prieteni, etc... spuneti-mi si mie cam cat ar costa.Multumesc Anticipat! Funda

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cea mai rapida si eficienta metoda de albire a dintilor este cea cu laser/lumina pulsata (la stomatolog). Dar este destul de costisitoare (800-1500 RON (depinde de cabinet/stomatolog)) si mareste sensibilitatea dintilor, de fapt, ca majoritatea metodelor de albire. Iar ca sa ti-i albesti acasa putin (nu se vor albi de tot), poti sa te speli cu bicarbonat sau sare o data la 7-10 zile (nu mai des de atat), iar dupa - cu o pasta de dinti de calitate.
Succes! Numai bine!

1 răspuns:
| cristicosmin2226 a răspuns:

LA mine a costat un milion jumate, si mi-a curatat la prima sedinta, acu 2 luni. Poate acu sa mai scumpit sau sa mai ieftinit. Sper ca ti-am fost de ajutor happy