| IoNuTz96 a întrebat:

Stiu ca asta e o intrebare stupida dar, daca omori un animal si il mananci, nu e pecat, atunci daca omori un om si il mananci e pacat? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| R1pstar a răspuns:

La animal e pacat dar la oameni lol nu stiu cine ar manca oameni creca canimbali da amfine la uameni ai scarbos adica sa le vezi intestinele zburand pe afara inima bleac la animale de exemplu porumbel gaina bivol uni mananca si carne de bivol depinde de animal antelegi eu niciodata n-am mancat alta carne anagfara de carne de porc gaina sau supa de gaina supa de porumbel carne de miel sau iepuras la duba dai funda?

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Ai dreptate, chiar ca e o intrebare stupida.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica ce daca te duci la tara sa zicem iti iese o caprioara de aia in fata o omori si o bagi in porbagaj happy Ce sa ii faci. Da omu nu prea se mananca stii...