| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, știu că e o întrebare stupidă, dar dacă e sărbătoare intr-o zi, e păcat sa bag haine la spalat? Până la urmă nu le spăl eu...

5 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Poti sa speli cand vrei.
Nu te pedepseste nimeni. E stupid! :/

| catapinguu a răspuns (pentru xCatastrophe):

Nu am intrebat daca ma pedepseste cineva! Am intrebat doar daca e pacat in zi de sarbatoare notata in calendar! :@

| ivanhoe a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu e niciun pacat. Pacatul e atunci cand umbli nespalat(a). Spala ce ai de spalat si lasa prostiile.

| maraciucaeviata420 a răspuns:

Din punctul meu de Vede e nu e nici un pacat

| aninominatus a răspuns:

Da, nu stiu de ce, dar nu prea se spala in zii de sarbatoare.