| SuitAndTie a întrebat:

Stiu sa cant la chitara. Cati bani se pot face din cantat pe strada, in Bucuresti?

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Ai grija sa tu te ia politia in,, vizor'' crezand ca sa cersesti!

Nu cred ca cineva iti poate soune o suma anume. Poti face 30 -40 de lei sau mai mult!
Pont! Invata cateva colinde si poate ai sanse la cativa banuti in plus!

| OmulSiXPacksSs a răspuns:

Poti face in jor de 50-100 ron la zi doar ca poti avea norocul sa fi batut sau jefuit
oricum e ceva din care vei trai de pe o zi pe alta

| annakiss a răspuns:

Pai depinde de zona si de comportamentul oamenilor din acele zone. Eu te-as sfatui sa eviti locatii gen obor, colentina, pantelimon bft.