| bobobobo19 a întrebat:

Am 14 ani si am facut 1 an jumate de chitara si am mai cantat asa acasa 1 an ( dar am zdranganit numai chitara nu stiu sa cant nimic), ce ziceti merita sa ma apuc serios de chitara chiar daca mi-am risipit atata timp?

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Mi-am cumpărat şi eu o chitară acum patru sau cinci ani, şi nu am încercat deloc să învăț să cânt la ea.
Acum mi-aş dori să învăț, dar nu am mai suficient timp liber.
Eu ţi-aş recomanda să înveţi să cânţi la chitară dacă ai timp liber, pentru că e frumos.

| XBrunetteX a răspuns:

Daca tie iti place, merita.

| tpuforyou a răspuns:

Normal ca merita... *si putina voce nu ar strica! bafta!