| poilkjmnb a întrebat:

! sunt clasa a9a in jud Buzau la un colegiu tehnic pe profil mecanica! ma simt asa rau cateodata suntem numa baieti si nici o fata..parca e prea rau! m-as transfera dar nu stiu unde si pe ce profil..eu am venit aici ca imi plac cat de cat fiarele si m-am gandit ca sa am si o meserie! poate dupa o sa fac si facultate! spuneti-mi ce sa fac va multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Armstrong a răspuns:

Daca sunteti doar baieti tu vrei sa renunti la facultate? Iti recomand sa mergi mai departe unde esti, nu merita pentru ca si asa vei intalni fete, deocamdata mai bine inveti.

1 răspuns:
| Szepsi a răspuns:

Bai, fii mindra ca esti desteapta si poti sa stai alaturi de baieti