| Cristina788 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 3 zile (el nu a mai avut prietena pana acum) eu sunt prima lui prietena... cum ar trebui sa ma comport cu el?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cum te-ai comportant pana acum cu toti fostii taiwinking
Cat mai natural si evita sa ii dai de inteles ca lipsa lui de experinenta ar putea fi o problemawinking

| Nu conteaza a răspuns:

Poarta-te firesc tongue sa nu creada ca daca nu a maia vut prietena este un ratat sau ceva d genu si ca din acea cauza u te porti ciudat. fi u insati

| bblock69 a răspuns:

Invata-l ce inseamna sa aiba o prietena daca tu ai mai multa experienta in relatia voastra!
Poarta-te firesc...si totul va veni de la sine!winking

| ndddiana a răspuns:

Normal! Fi tu! Naturala!
Ce are ca nu a mai avut prietena?
Nu e nici o problema.happy
Fi atenta cu el si ofera-i afectiune daca esti prima lui iubire. sti cum se zice. prima dragoste nu se uita niciodatahappy
Succes!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta-te ca el ca si cu ceilalti! ca sa nu zic ca nu-l iubesti sau ca nu-l apreciezi1