| R0nYk a întrebat:

Hey.
Mi.am facut o prietena. big grin. (este prima mea prietena >:").
Cum ar trebui sa ma comport?
Ce ar trebui sa fac?
Sau doar sa fiu eu? big grin
Va rog ajutati`ma. chiar o simpatizez pe fata asta big grin.

Răspuns Câştigător
| roxkiss a răspuns:

Eu sunt fata ))) iti spun eu)) pai depinde mult de fata, cum e ea ce comportameant, dar toate fetele iubesc romantica.fii romantic (complemente uneori, nu mereu )dar nu mereu ca o oboseti.fai ceva mici cadouti, o floare, o bumboana, o inghetata, un colier dupa 1 luna de cind va intilniti, scoate la primblare, in parc la o cafenea, vorbeste liber cu ea, nu trebuie sa aveti secrete. puteti sa faceti un joc.de exemplu tu te gindesti la un nr de la 1 piina la 10 si o pui pe ea sa ghiceasca, daca ghiceste are o dorinta.si tot asa o sa va cunoasteti mai bine ))) trebuie sa o protejezi.de alti baieti care se comporta urit.sau ceva de felul. fetee iubesc cind sunt aparate de baiatul ei.nu grabi tare lucrurile.am invedere si in placul se. ului caci sa nu o ranesti ..sa fiii sigur ca e pregatita pentru asta... voua nu vi e nimic dar noua ne provoaca asta dureri... sory ca am scris asa de mult sper ca ti-am fost de ajutor ))) succes sper sa fiti impreuna mult mult timp ))))))))))

2 răspunsuri:
| kagome17 a răspuns:

Buna...cel mai bine este sa fi tu insuti, sa-i arati ca o iubesti cu adevarat...so faci sa se creada ca pentru tine doar ea conteaza. succes, sa va iubiti mult

| Awake98 a răspuns:

Ce ar zice o fata: fi u insuti si te va placea
ce zic eu: dai un cap in gura deala ca la lupte de strada