| kevvin a întrebat:

Sunt elev la scoala! Intrebarea mea este:ce ocupatie mi-as putea gasi pentru a-mi spori veniturile pe care nu le am? Macar pentru a ma intretine material!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te intretii singur e greu...depinde ce varsta ai si ce stii sa faci... da detalii : poti face ceva util pe calculator, poti sa ajuti pe cineva la curatenie, la cumparaturi, sa meditezi un elev mai mic ca tine ...doar de tine depinde sa-ti gasesti ceva potrivit.

3 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Poti de exemplu sa vinzi ceva pe la piata, sa ajuti la renovarea unui apartament, sau construirea unei case sa dai materiale la mana meseriasilor.

| ant1 a răspuns:

Daca petreci mult timp la calculator invata photoshop si webdesign.

| mioara_1431 a răspuns:

Sa vinzi ziare