| iuliangeorge123 a întrebat:

Imi place o fata.Ea este cu un alt baiat care a inselat-o si ea stie de asta, dar s-a intors la el chiar daca a facut asta de 2 ori.
Deci intrebarea mea este:Ce as putea face sa-i demonstrez ca o iubesc mai mult ca baiatul celalalt?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Salut George.

Nu face chiar nimic, dacă l-a înşelat de 2 ori şi l-a iertat înseamnă că nu ştie ce vrea de la el.
În scurt timp va mai fi înşealată încă odată şi ghici la cine o să se întoarcă.
Fii lângă ea când are nevoie, arată-i că-ţi pasă de ea pentru că ea îşi face rău cu mâna ei.
E prea oarbă să vadă pe cine are lângă ea.

Succes.

7 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Las-o în pace să-şi dea singură seama. Dacă era fată deşteaptă şi-ar fi dat seamă din moment ce a înşelat-o o dată, o va face de mai multe ori.
Ştii, pentru proşti chiar nu merită să te deranjezi.

| Public22 a răspuns:

Spune-i pur si simplu ce simti

| einenebun23 a răspuns:

Invit-o la un suc si incearca sa vorbesti cu ea si spune-i ce simti pentru ea si ca ii poti oferi mai multa incredere decat celalalt baiat.

| Z3R0H0uR a răspuns:

Să'i dovedeşti prin fapte, să'i câştigi încrederea şi să o faci fericită. Cu timpul o să uite de acel băiat şi o să fie cu ţine.

| Sticket a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, fata se chinuie cu buna-stiinta.In cel mai fericit caz vorbesti cu ea fata in fata si ii spui ca ala se foloseste de ea si daca vrea sa te asculte bine si daca nu iar bine

| eli22 a răspuns:

Iti place sa fi o a doua optiune? Mie nu mi-ar place un baiat de care s-a "folosit" si altele!
Sfatul meu este sa o uiti si sa iti cauti o alta fata mai cu capul pe umeri si care sa te iubeasca si ea la randul eihappy

| selenita12 a răspuns:

Hei. De cele mai multe ori, fetele aleg baietii care sunt rai (ca sa spun asa), insa la un moment dat, isi va da seama ca are nevoie de o persoana care sa tina la ea si in care sa aiba incredere. Momentan, nu ar fi ok sa faci presiuni asupra ei..Comporta-te ca un prieten, un prieten bun pe care se poate baza, pentru ca, s-ar putea ca in timp, ea sa te priveasca cu alti ochi.