| Gabrielaa90 a întrebat:

big hug Deci la inceputul anului m-am mutat intr'o alta scoala.big grin Bineinteles mi-am facut prieteni, colegi amici etc, iar o fata aseara mi-a spus ca imi va da caietul ei de amintiri pentru a scrie in el.happyIntrebarea mea este:ce as putea scrie in caiet? ...Necunoscand'o chiar nu am idei de ce as putea scriebig grin Fundita pentru cel mai bun raspunsbig grin:X

3 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Raspunzi doar la cele care poti si ce stii despre ea cat de cat acum vezi tu

| FaFaLikeYou a răspuns:

Poi spune-i ce simti... Si apropo nu spunea de un oracol?

| Gabrielaa90 explică (pentru FaFaLikeYou):

Nu a zis de oracol...big grin Mi'a zis doar ca are foarte multe desene(troll faces), poezi si ca multi i'au scris in el.happy