| anonim_4396 a întrebat:

Sunt pasionata de ca-pop si ca-drama si as dori sa stiu daca mai sunt si alte persoane interesate. Daca mai sunt as vrea sa va invit la un fan-meeting. ce spuneti? Astept raspunsuri^^

2 răspunsuri:
| ShiNee a răspuns:

Ca-pop si ca-drama insemnand? ca-pop si ca-drama? laughing dap asa da.sunt si eu interesata.am avzut multe drame coreene si am lista de la mp3 plina cu melodii coreene...sunt din iasi.si am 16 ani

| ShiNee a răspuns:

App.astept un raspuns de la tine ceva.este un forum in romana facut de cateva fete pentru un actor corean[unul din actorii din you're beautiful-jang geun suk-sal cauti pe google] este pe site un film cu el tradus in romana,si maine apare altul in romana- ca sa dai de forum cauti pe google asa:'jang geun suk romania si e primu forum.daca vrei sa te inscrii sa ma anunti si pe mine te rooog batting eyelashes ...