| YOtotYO a întrebat:

Hey! Ajutati-ma si pe mine va rog mult de tot. As dori sa-mi fac un cont youtube si nu stiu cum. As vrea sa-mi spuneti si mie cum: unde intru etc. Astept mai multe raspunsuri, iar cel mai bun primeste funda!

2 răspunsuri:
| gg4gg a răspuns:

Cand esti pe prima pagina a siteului, te duci in stanga unde scrie:Sign in to add chanels to your guide and for great recommendations, apoi completezi cu datele tale gen username, email si gata.