| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti din Iasi? Ati fost vreodata la piscina de la Ciric,aia Sunrise? Cum e acolo? E aglomerat intr-o zi de weekend? Cat despre piscina, cum sunt adancimile?

Răspuns Câştigător
| stefaniaaaaaa a răspuns:

1Da
2.Da
3.E frumos dar miroase urat!
4.Cam da dar nu prea!
5.

3 răspunsuri:
| bebbe97 a răspuns:

Pentru inceput pune un afis un weekent :NU INTRATI REZERVAT PT MINE''laughing 2 vezi daca te ineci e adanca apa, sau mai binee ia` o rigla si vezi daca e adancalaughing), EVIDENT CA E AGLOMERAT IN WEEK. pentru ca at toata lumea poate merge, cat despre adancimea apei... vezi si tu BAFTA

| anonim_4396 explică (pentru bebbe97):

De ce te ataci asa? Am cerut efectiv niste informatii pentru a putea alege ulterior intre doua piscine. Din raspuns reiese ca intrebarea mea ti se pare penibila, de ce mai esti aici? Ca sa am o doza de "mistocareala" ca tine, dupa avatarul tau as spune ca esti suparat/a pe viata de te aprinzi asa dintr-o simpla intrebare la care nu esti obligat/a sa raspunzi.Cu bine!

| bebbe97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca sa afle si creierul tau de melc:d nu sunt EMO sunt PUNK-ISTA! 2 nu m-am aprins deloc, si nici penibila nu e intreabrelaughing doar ca la acea ora aveam chef de mistolaughing sau katerinka cum vr tu sa-i spuilaughing))