| MihaCool99 a întrebat:

Sunteti fericiti ca a venit primavara?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaa :X:X:X:X Mai bine ca s-a terminat iarna rolling eyesoh go on Chin, nu alta laughing Fundoi?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate la tine.La noi ninge ca in toiul iernii.

| DakotaRoyse a răspuns:

Încă nu a venit laughing că e cam frig afară :-s

| ioana1704 a răspuns:

Pai n-a venit inca, daca ma uit ce e afara!

| Innovation a răspuns:

Da,suntfoarte bucuroasa ca a venit primavara cu toate minunatiile ei.Dar din pacate este zapada afara. Oricum cu siguranta va venisi primavara "adevarata". Sunt bucuroasa si pentru ca aceasta luna martie este ziua mea de nastere.

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Azi e ziua mea.La multi ani mie! Multumesc echipei TPU pentru caldurosul La multi ani pentru ca afara nu e atat de cald si char nu se vede ca e primavara.E iarna din plin.

| aly a răspuns:

Zburd de bucurie.

| ledzeppelin a răspuns:

Daca prin primavara,ghiocei, a scapa de hainele groase intelegem trioene de zapada, mult frig si o super raceala atunci nu.waiting.Inca astept primavara.Dar cel putin privesc partea buna : am scapat de 4 teste odata cu raceala mea pentru ca nu am fost la scoala \dancing

| Deennn a răspuns:

Intrebarea e : A venit primavara? laughing
La mine cel putin nu. x(
Inca mai ninge. laughing
Dar abia astept sa vina primavara. :d

| Etelca a răspuns:

Da, pentru ca este ziua mea de nastere! YYupyyyy!

| maties a răspuns:

Da dar nu se prea vede

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Daaaaa
dar nu prea se vede:-s

astept vara!; x

| linux996 a răspuns:

Da insa nu keam seamana a primavara. Felicitari cu ocazia sarbatorii de 1 Martie. Stima!

| Alinna20 a răspuns:

La mine inca e zapada...waiting

| sPIkEhh a răspuns:

Mda...ptr ca sunt mai aproape de vara; x

| fabiocris a răspuns:

Se pare ca a vn doar in calendar laughing