| eubahhh a întrebat:

Sunteti mandri ca sunteti romani?
sincer acum!

eu sunt mandra asa cum e Romania e tara mea si o iubesc love strucklove strucklove struck si sunt bucuroasa ca nu m-am nascut in alta tara!

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Inseamna ca esti fata de senator.
Sincer, greseala mea cea mai mare e ca m-am nascut in Ro.

| Alisa a răspuns:

Da, sunt mandra ca sunt romanca, desi locuiesc in alta tara de un jumate, mi-e un dor enorm de tara. Romania e asa cum este din vina oamenilor, ca nu stiu sa aprecieze toate bogatiile tarii noastre si o distrug.

| andreea_5374 a răspuns:

Da...sunt mandra ca sunt romanca...in alte tari se traieste si mai greu decat aici