| brasho a întrebat:

Tatal meu, dupa servici, isi umple timpul cu activitati care il dezavantajeaza. As vrea sa ii gasesc o activitate usoara care sa ii ocupe timpul si daca se poate sa fie si profitabila. Cu calculatorul e la nivel de incepator.
Ma puteti ajuta cu niste idei de activitati care sa le poata face orice parinte din confortul casei si care sa aduca un profit modest?

Va multumesc anticipat! happy

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca vrei sa zici cum poate face bani pe net, iti dau o veste foarte proasta, NU se pot face bani pen.Cine spune ca se poate te duce cu vorba in interes propriu.

| brasho explică (pentru onasis1961):

Ma refeream ca nu poate sa faca o activitate pe calculator. Dar tin sa precizez ca eu am facut de mai multe ori bani de pe internet, am cunoestinte, prieteni, care au facut bani pe net, chiar multi. Ideea e simpla ca si in ori ce domeniu... Atata timp cat te ocupi, iti merge orice. Asa ca daca nu crezi ca poti face bani de pe internet, nu o face. Dar atunci ocupa te de activitatea ta si o sa ai numai de castigat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, dupa ce termini serviciul toata ideea e sa ai alte activitati. Nu termini serviciul ca sa incepi alt serviciu, il termini ca sa te relaxezi sau sa te odihnesti.

| brasho explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate cu ceea ce spui si si el asa va face. Dar acum e o perioada in care trebuie sa ii gasesc o activitate usoara care sa ii ocupe timpul. O activitate creativa sau care sa fie modest profitabila, pentru ca peste 1, 2 ani sa se poata relaxa cu adevarat. Trust me!