| CARLI a întrebat:

Ti-ar place daca Adrian Tutu(de la Romanii au talent) sa castige finala? Mie da! MARE FAN!big grin

Răspuns Câştigător
| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii. big hug DAAA sper ca el sa castige.are o voce minunata, danseaza bine si e si suuper dragutss.aici trebuie sa te contrazic eu sunt cea mai mare fana laughing glumesc. oricum pupiciii kiss >big grin

17 răspunsuri:
| Dariii a răspuns:

Daaaaa`love struck! Il adorrhee hee

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Da si mie imi place f mult de el! il ador...si da as vrea ca el sa castige...

si sincer iti zic ca si eu sunt una dintre cele mai mari fane!
te pupici

| Faηta a răspuns:

Adrian merita sa castige. E chinuit de soarta. L-am votat si in semifinala si il voi vota si in finala! happy

| мαddยtรรα a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalove struck.
meriita

| luiza a răspuns:

Sincer mie mi-ar placea sa castige Valentin Dinu.

| andrey910 a răspuns:

El va castiga...are cel mai mare numar de fani, are pe facebook mai multe pagini, una are 29000 likes, alta 25000. El va castiga pentru ca va primi cele mai multe voturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da as vrea sa castige el dar din pacate nu cred ca are vreo sansa in fata lui Narcis Ianau sad. E foarte bun ala trebuie sa recunoastem si mai este si Cosmin Agache ca la fel e foarte talentat.

| Anutzyca48 a răspuns:

Da mie mi-ar place ...imi place cum canta!

Răspuns utilizator avertizat
| Satisfaction a răspuns:

Ii cel mai tare...chiar imi place de el. Hai ADRIAN!

| BestGirl_2450 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:X

EU pot sa spun ca, chiar as vrea sa castige el.chiar are sanse:*

| Stra1nul a răspuns:

laughing gata cantaret ma fac laughing lol glumesc... sincer nu merita sunt alti mai bun. de exemplu narcis iustin ianau

| Bylok a răspuns:

Da! abia aștept finala :d

| claudiu123 a răspuns:

Eu am 3 favoriti adrian tutu cosmin agache luca valentin narcis iustin ianau nu ar trebui sa castige oricum o sa se umple de bani ca decat 2 in lume mai sunt ca elwinking nici rebeca neacsu oricum o sa se umple de bani astia 2 din cauza vocilorwinking

| Claudiu2011 a răspuns:

Mie mi-ar placea f mult are o voce super si in plus isi compune si melodiile(sa numai zic ca i-a murit parintii si in plus de asta e din focsani si il stiu din vedere happy a fost cu fratemiu la liceu ) si normal ca tin cu el

| Anonim69 a răspuns:

Eu sunt sigura 99.9% ca el va castiga.E cutremuratoare povestea lui. DESIGUR, mi-ar place sa castige!

| Diana0987 a răspuns:

DAAAlove struck el e cel mai talentat de acolo:X