| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Știu că poate nu e categoria potrivită dar m-am gândit că cei de pe T/A sunt cei mai inventivi. Vreau să discutăm despre extratereștri.

1.Slederman, de unde provine el? Credeți că este cauza unui vis lucid dar. totuși și visul lucid are o urmă din realitate. Ceredeți că e extraterestru?

2.Pe partea întunecată a luni exsistă extratereștrii? De ce sa întrerupt Apollo?

3.De unde provine chiar și ca imaginația, extratereștrii?

4. Credeți că în Arena 51 sau făcut avioane / elicoptere etc. cu ajutorul studieri unor nave extraterestre?

5. Credeți că am putea vede extratereștri zilnic dar. să avem o amnezie bruscă în legătură cu ei după ce dispar? ( Idee provenită din serialul Doctor Who )

Mai am și altele dar le las pe altă dată.

2 răspunsuri:
| GutuvanMorgan a răspuns:

1."slederman" e o aberatie.
2.Luna nu are resurse de nici un fel deci slabe sanse sa existe viata (extraterestra) acolo.
3.NU avem cum sa fim singuri in universul asta... undeva trebuie sa mai existe viata.Meteoritii ce lovesc pamantul, si care nu apuca sa se sparga la impactul cu solul sau sa se dezintegreze, s-a dovedit ca in interiorul lor exista bacterii moarte.
4.Acolo se fac o gramada de teste.e posibil orice.
5.E posibil sa existe extraterestri dar sa fim prea departe unii de altii si sa nu putem intra in contact...inca. sunt 3 ani lumina pana la cea mai apropiata planeta pe care se presupune ca poate sustine viata (atmosfera, apa, oxigen si alte elemente necesare pentru supravietuire). Adica cu cea mai capabila nava creata de om la ora actuala ti-ar lua aproximativ 400-500 de ani sa ajungi pana acolo.