| anonim_4396 a întrebat:

big grin In primul rand. Scuzati categoria laughing Nu stiam unde exact sa pun intrebarea. Acum, ca veni vorba, uitati intrebarea laughing De fapt, intrebarile tongue :

Ce credeti despre extraterestri? Ati vazut vreodata unul? Dar despre gigantii din Muntii Bucegi? Ati vazut asa ceva? Dar despre chestiile paranormale care se intampla? Ati patit ceva de genul? Credeti ca exista mai multe feluri de extraterestrii? Unii buni, iar unii rai? Credeti in mesajul dat de acel extraterestru (Nu imi vine acum numele in minte) Care a intrerupt emisiunea ITN din nu mai stiu ce tara, si a tinut mesajul aproximativ 6 minute? Iar mai tarziu s-a descoperit ca de fapt nu s-a folosit nimic de pe planeta Terra ca echipament pentru a intrerupe emisiunea, adica au fost verificate toate statiile de transmisie, si la niciuna nu aparea ca ar fi fost accesata? Credeti ca extraterestrii au diferite nave? Credeti ca dupa ce mori, esti mort dus, sau te reincarnezi intr-un animal, sau te duci in iad sau in Rai, iar daca te duci in iad, cei de acolo iti zic sa vii acolo, sau sa te intorci inapoi, caci nu mai e cale de scapare? Ce credeti despre asta? Credeti ca acea explozie din Rusia, a fost provocata de extraterestrii? Credeti ca exista extraterestrii de 90 de cm, si extraterestrii de 40 de cm? Credeti ca e adevarat ca Zona 51 comunica cu extraterestrii, dar ei au voie sa ne spuna doar 5% din datele pe care le obtin? Credeti ca asa le-au zis extraterestrii, sau asa au decis ei? Credeti ca exista ingeri si demoni? Credeti ca dupa ce mori, fantoma (sufletul) ramane pe dinafara, iar ele sunt cele care ne baga in sperieti, si fac lucrurile rele? Ce credeti despre insula Pastelui? Oare cine a pus statuile acelea acolo? Dar ce credeti despre oasele de 2 metri, gasite chiar de FBI, care spuneau ca aveau o coada de sirena, iar acele oase au fost gasite de un scafandru, la vreo 50-100 de metrii sub apa? Credeti ca extraterestrii ne iau si fac experimente pe noi, ca la disparitia ciudata din 1993 (Parca) Atunci cand a marturisit o mama, ca fiul lui se dusese afara sa ia niste aer, apoi a aparut o lumina orbitoare, iar acel om a disparut fara urma, si nu a mai fost gasit niciodata? Credeti ca, chiar in acest moment este cineva langa mine care citeste tot ce scriu, si vrea sa imi faca rau? Credeti ca chiar in acest moment, in care cititi, ingerul vostru pazitor este langa voi? Credeti ca acel crater in forma de X, va ateriza pe Terra vreodata? Credeti ca extraterestrii sunt cei care au provocat acel Tsunami gigantic din Japonia, deoarece stateau 2 nave chiar deasupra Tsunami-ului? Credeti ca extraterestrii sunt din viitor? Credeti ca oamenii din viitor, pot sa vina cu masina timpului in trecut, la noi, doar ca extraterestrii nu le dau voie?

Ce credeti despre toate aceste ciudatenii, care nu au niciun sens, si ce teorii aveti voi? Eu nu zic ca nu cred in Dumnezeu. Eu cred in Dumnezeu, si in toate lucrurile bune. Eu stiu ca El e cel care ma protejeaza de tot ce e rau, si care ma protejeaza poate chiar in acest moment sa nu mi se intample ceva rau.

Dar intrebarea mea finala este...:

VOI CREDETI IN TOATE ACESTEA?!?!?!?!?!?!

Cel mai bun raspuns primeste funda. Daca aveti alte teorii despre fantome, extraterestrii, sau altceva, dati-mi-le happy Cel mai CIUDAT raspuns, primeste FUNDA + VOT! Iar ceilalti, doar VOT big grin.

Răspuns Câştigător
| haisanu a răspuns:

Prea mult de citit frate!laughing) Cred in extraterestriiwinking

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Toate sunt pure inventii, daca exista ceva sau mai bine zis cineva se afla sigur pana acum.

| anonim_4396 explică (pentru Liviu):

Citeste ce am scris mai jos big grin. Am intrebat daca credeti tongue Ai dat un raspuns, desi nu e adevarat happy. Cauta si tu pe netwinking "Dovezi ca exista extraterestrii" Au fost date si la stiri chestii din alea tongue Chiar daca o sa visezi urat la noapte laughing. Nu sunt pure inventii omule tongue Sunt peste 1000 de galaxi, in care sunt peste 10000 de planetewinking De ce ar fi creat Dumnezeu o singura rasa, de pe o singura planeta, dintr-o singura galaxie, etc, etc. tongue Daca era asa, putea sa faca numai planeta Terra, Luna si Soarele happy Atata era nevoie. Dar nu. Lui i-a luat foarte mult sa creeze toate acestea. Nu s-ar fi obosit degeaba tongue.

| Liviu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce pot spune, fiecare cu ce crede. Fii atent. Am o maimuta acasa, cand o trag de ureche face treaba mare numai cu bacnote de cate 200 EURO dar stii, nu iti pot arata nici maimuta, nici bani. TU trebuie sa ma crezi ca exista si ca o detin.Cam asa e si faza cu dumnezeul vostru: ))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oh, apropo laughing Nu sunt minciuni toate acelea happy Mi-a luat cel putin 5 zile sa gasesc toate aceste informatii.winking