| DarkShina5566 a întrebat:

Tocmai am descarcat Songbird pe laptop pentru a putea downloada muzica de pe youtube. Insa nu stiu cum. Imi poate spune cineva pasii pentru descarcare? Multumesc!

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Descarca si instaleaza : Real Downloader - dupa instalare NU va aparea nimic pe desktop DAR oriunde te vei uita la un clip iti va aparea sus pe dreapta : Download, vei da clic pe ea si se va descarca! Succes!

| DarkShina5566 explică (pentru lpavel):

L-am descarcat si functioneaza (in sensul ca se deschide si pot asculta muzica de pe youtube) dar nu stiu cum pot descarca muzica. sad

| lpavel a răspuns (pentru DarkShina5566):

Scuze! Am uitat sa spun ca functioneaza numai pe internet explorer, daca ai IE atunci intra pe youtube si la fiecare videoclip iti apare sus pe dreapta butonul de download, dai clic pe ea!
Mai trebuie sa fi atenta, dupa instalare când vei intra prima data pe net iti va cere ori sa activezi programul ori daca esti de acord cu rularea programului, nu mai stiu exact, dai clic pe accept! Daca nu o sa mearga atunci descarca Freemake Video downloader asta merge sigur pe orice browser! Daca mai ai intrebari lasa-mi REPLY! Succes!

| DarkShina5566 explică (pentru lpavel):

Multumesc,dar cred ca il voi dezinstala. Nu e ceea ce voiam eu pentru a descarca muzica laughing)

| lpavel a răspuns (pentru DarkShina5566):

Nu stiu ce ai vrut tu dar programele astea sunt cele mai simple pentru a descarca videoclipuri altele mai bune si mai simple NU ai sa gesesti...