| monica_8816 a întrebat:

Cum pot downloada muzica de pe youtube.Prietenei mele care are laptop ii apare sub videoclip download. Doar daca ai laptop poti downloada? Ea zice ca si-a descarcat nu stiu ce program. Voi ce spuneti? Fundaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ca sa ai acel buton, trebuie sa ai instalat Chrome, si sa intri la App Store, sa instalezi Youtube Downloader, e o extensie a lui Chrome acel buton, intra, vezi si cerceteaza, ca sa nu zici ca vorbesc prostii!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe metode sa descarci de pe youtube, de exemplu : cu download helper cu ajutorul mozilla, sunt programe on-line care fac acest lucru, mai esti pymaxe si lista poate continua!

| monica_8816 explică (pentru anonim_4396):

Pai ea are buton chiar sub videoclip pe care scrie download..si eu vreau!

| anonim_4396 a răspuns (pentru monica_8816):

A devenit chestia asta ca si o noutate sau un must-have in materie de fite? Sau cum? Ca nu inteleg, dupa cum stii, domnia si prostia se platesc, si informatia inseamna putere, pun pariu ca dupa ce o sa iti zic metoda prin care poti sa ai asa ceva, o sa zici ca nu stii cum se foloseste si o sa intrebi unde trebuie sa apesi ca sa descarci!

| monica_8816 explică (pentru anonim_4396):

Nu e o fiță drăguța, doar vroiam si eu sa descarc mai ușor muzică fără să caut pe o mie de site-uri. Nu îți înțeleg aluzia cu domnia si prostia, e un mod de a mă face proastă? Iar faza cu unde apeși să descarci am zis că ea are butonul ăla si își descarcă mai ușor. Dacă n-ai altceva de făcut înafară să dai rasp. astea, mai bine nu le mai da.Eu am întrebat deoarece mi se pare interesant!

| anonim_4396 a răspuns (pentru monica_8816):

laughing ca sa ai acel buton, trebuie sa ai instalat Chrome, si sa intri la App Store, sa instalezi Youtube Downloader, e o extensie a lui Chrome acel buton, intra, vezi si cerceteaza, ca sa nu zici ca vorbesc prostii!

| ionutpop32 a răspuns:

Da si o pritena de-a mea descarca de pe youtube cu un program.
Nuti tebuie neaparat laptop.

| monica_8816 explică:

Ce program?

| PisicaNutella a răspuns:

Nu cred ca e neaparat un program.pur si simplu dai download si dai la mp3 si se descarca singur numai trebuie sa ai putin rabdarewinking