| Daviiiiiid a întrebat:

TPU. Cam cat ar costa lentilele de contact (albastre mai exact)?happy. Si inca o intrebare. Daca pun lentile de contact albastre peste ochi caprui ce culoare iese? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Costa in jur de 150 de lei. Am vrut sa-mi cumpar eu de la Optinova ca a expirat termenul de garantie la cele vechi. Si eu am ochii caprui si dupa ce imi pun lentilele sunt albastri. Cere-i vanzatoarei sa-ti dea lentile speciale pentru irisul inchis la culoare.

8 răspunsuri:
| white_2190 a răspuns:

Ochii tai vor avea culoarea lentilelor, adica albastrii...si ca pret difera.cel mai mic pret fiind de 60 de ron

| white_2190 a răspuns:

Cel mai mic pret este de 60 de RON, iar ochii tai vor avea culoarea lentilelor, daca ele sunt albastre ochii tai vor fii albastrii

| kikidulcik a răspuns:

Cam vreo 2 milioane(lei vechi) si se vede albastru...

| annamylove a răspuns:

Baa saraaacuuu. rolling on the floor))straight face

| RalukaLove a răspuns:

Iti ramane aceiasi culoarewinking

| RalukaLove a răspuns:

Costa in jur de 25 lei si nu se face alta culoare big grin

| RalukaLove a răspuns:

Costa in jur de 25 lei si nu se face alta culoare

| alinaalinaalina a răspuns:

Dep[inde de nuanta culorii albastre...o sa iasa un albastru putin mai inchis decat culoarea lentilei respective.pretul tinde de la 50 la 150 lei. funda?big grin