| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Help!
O prietena de-a mea cred ca a facut crize din cauza noastra ca ne-am batut joc de ea eu si cu inca 3 fete. Uite cum s-a intamplat(P.S. e cam lunga povestioara) :
Am venit la o prietena foarte buna pe nume Gabi(mica)si a mai venit 3 fete: Paula, Dia si Ciupacapra(Denisa), si deni e cea mai mica dintre noi ca are 8 ani si noi 11-13 si ne batem joc de ea.
Prima faza la care am zis ca mor de ras a fost cand noi am iesit pe casa scarii si-am inchis-o pe ea in casa,frate a inceput sa zbiere si sa dea cu pumnii sau picioarelenu stiu cu ce dadea in usa si incepea sa planga. rolling on the floor))
Apoi,cand am intrat in casa,am dat pe youtube melodia aia Sexy and i know it si am filmat-o si incepeam noi sa-i tragem chilotii jos si sa-i ridicam maieul in sus, si cred ca o sa postam pe youtube.
Dupa-aia, am luat toate apa de gura si am inceput s-o scuipam si aia zbiera de crapau peretii.Era sa vina o baba la gabi mica si am inchis-o in dulap.ea ca proasta se spiera de asa prearenumitul "bau bau" sau ""mumusu" si zicea:
-fetelor,mie mi-e cam frica.n-am nicio sursa de lumina si nu mai pot nu mai am oxigen!
-(toate)lasa tu ca-ti trece,uite,ca sa-ti tina de urat,vine bau bau la tine,da deni?
-NU! Scoteti-ma de aici ca altfel imi tai venele!
-cu ce?!
-cu umerasele!(si am inceput sa radem de ea,doamne,ce prostuta e fata aia!)
-fetelor,acum imi dati drumul ca mor!(dupa un sfert de ora.)
-taci si stai acolo.
Si proasta a dat cu picioarele in usa si a rupt usa.a iesit gafaind.
am inchis-o pe balcon, la etajul 10, aia vroia sa se arunce! sa se sinucida.
dup-aia am iesit afara si am inceput s-o chemam:Ciupacapra! te mai *** cu gabi mica? si o fugit la maica-sa dar nu i-a zis ca altfel si-o ia de la noi.
frate, iti dai seama sa se sinucida din cauza noastra.
ce sa facem? chiar nu stim ce sa facem cu ea.
scuze categoria.

32 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

As vrea sa te mustrez, dar imi vine sa rad rolling on the floor, mai ales de chestia aia cu "Daca nu imi dai drumul imi tai venele/Cu ce?/Cu umerasul"rolling on the floor.Da nu e prea frumos dar asta e copilaria.O sa-i treaca.E prea mica sa faca criza.

| AdyAdeluş a răspuns:

Sti ce? Sa scrii o carte "Aventurile copilariei moderne"rolling on the floor