| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Help!
O prietena de-a mea cred ca a facut crize din cauza noastra ca ne-am batut joc de ea eu si cu inca 3 fete. Uite cum s-a intamplat(P.S. e cam lunga povestioara) :
Am venit la o prietena foarte buna pe nume Gabi(mica)si a mai venit 3 fete: Paula, Dia si Ciupacapra(Denisa), si deni e cea mai mica dintre noi ca are 8 ani si noi 11-13 si ne batem joc de ea.
Prima faza la care am zis ca mor de ras a fost cand noi am iesit pe casa scarii si-am inchis-o pe ea in casa,frate a inceput sa zbiere si sa dea cu pumnii sau picioarelenu stiu cu ce dadea in usa si incepea sa planga. rolling on the floor))
Apoi,cand am intrat in casa,am dat pe youtube melodia aia Sexy and i know it si am filmat-o si incepeam noi sa-i tragem chilotii jos si sa-i ridicam maieul in sus, si cred ca o sa postam pe youtube.
Dupa-aia, am luat toate apa de gura si am inceput s-o scuipam si aia zbiera de crapau peretii.Era sa vina o baba la gabi mica si am inchis-o in dulap.ea ca proasta se spiera de asa prearenumitul "bau bau" sau ""mumusu" si zicea:
-fetelor,mie mi-e cam frica.n-am nicio sursa de lumina si nu mai pot nu mai am oxigen!
-(toate)lasa tu ca-ti trece,uite,ca sa-ti tina de urat,vine bau bau la tine,da deni?
-NU! Scoteti-ma de aici ca altfel imi tai venele!
-cu ce?!
-cu umerasele!(si am inceput sa radem de ea,doamne,ce prostuta e fata aia!)
-fetelor,acum imi dati drumul ca mor!(dupa un sfert de ora.)
-taci si stai acolo.
Si proasta a dat cu picioarele in usa si a rupt usa.a iesit gafaind.
am inchis-o pe balcon, la etajul 10, aia vroia sa se arunce! sa se sinucida.
dup-aia am iesit afara si am inceput s-o chemam:Ciupacapra! te mai *** cu gabi mica? si o fugit la maica-sa dar nu i-a zis ca altfel si-o ia de la noi.
frate, iti dai seama sa se sinucida din cauza noastra.
ce sa facem? chiar nu stim ce sa facem cu ea.
scuze categoria.

32 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Yoooylaughing super tare ce ati facutlaughing ce proastalaughing
Asta ar spune un idiot si un bonlav mintal! Ce spun eu e ca sunteti niste proaste increzute, care faceti misto de ea doar ca e mai mica, si eu in locu ei v-as rupe gatu ca la porumbei, sau scroafe, depinde acum.
Dc sunt dur? Pentru ca sunteti proaste, d'aia, cum draq ma sa-i faceti asa ceva, voi chiar nu sunteti intregi la minte? Hai ca prima cu incuiatu in casa mai era ce mai era, ca nu murea acolo, da s-o filmati in timp ce incercati s-o dezbracati, sa o scuipati cu apa de gura, sa o incuiati in dulap si pe balcon, pai prostia voastra intrece pe multi prosti pe care i-am vazut eu de-a lungu vietii.
Pai vino la mine si-ti arat eu cum e sa chinui un copil mic, te iau de par, te dau de 3 ori cu capi de masa, scuip pe tine pana mor de sete, te dezbrac si te arunc afara si apoi te arunc intr-un dulap si te tin acolo 2-3 ore, sa vedem cum iti place...
Si ca sa completezi prostia, a mai si trebuit sa scrii s-a sfarsit "Nu -a zis ca altfel si-o ia de la noi", eu sincer v-as spanzura...
Ba fetelor, draq aveti 13 ani, maturizativa frate, vreti sa ramaneti tampite toata viata? Omu e tampit pana la vreo 10-13 ani, da de atunci se desteapta si ele putin, sau mai mult in cazul oamenilor normali...
Cica la inceput, ca prietena voastra a facut crize, nu e ea proasta ca mai sta cu voi...
Si daca tot ai citit pana aici, desii nu cred, da daca ai citit poate ai invat draq ceva, mai bine du-te si cere-ti scuze, tu si asa zisele tale prietene, si lasa draq talentele, cum ca si-o ia de la voi si alte cacaturi d'astea, ca la 8 ani ai ei presupun ca e mai desteapta ca voi.
Du-te, tu prietenele tale, scuzativa, si nu mai faceti asa ceva, ca aia nu e prietenie, aia e bataie de joc, si alea sunt cele mai proaste glume pe care le-am auzit eu pana acum, nici eu cu baietii nu fac asa glume...

| beautifulkiss a răspuns:

De obicei ma abtin sa jignesc, dar acum chiar nu ma pot abtine:sunteti cumva idioate?
Fara suparare, dar cum sa-i faceti asa ceva unui copil mic care nu are nicio vina.Ati fost fara bun simt, cum sa o inchideti in dulap sau in balcon?
Deci chiar nu ganditi, e mica si se sperie.Credeti ca daca sunteti mai mari sunteti mai presus decat ea? Mai destepte? Ei bine nu, sunteti mult mai prejos decat ea.Asta arata cum ati fost crescute.
Rusine sa va fie! Lasati orgoliul la o parte si cereti-va scuze, macar atat sa faceti.

| AdeTeUraste a răspuns:

Doamne,fete eu a inteleg ca si eu sunt ca voi dar, nici chiar asa.Si voi nu v-ati gandit ca o sa ii spuna la maicasa.Eu zic sa o mituiti cu ceva sa nu ii spuna si gata ca daca nu te batem sau alte chestii si altadata sa nu ma faceti ca probabil fetita se va sinucide si pe voi va da vina!

| KaterinkaBoy a răspuns:

Privesc si plang fiindca realizez ca generatiile ce vin sunt formate din ce in ce mai multi tampiti, iar voi nu faceti exceptie. Daca as fi fost fratele sau tatal fetitei aleia cred ca veneam, va legam de picioare, va atarnat de la etaju zece si va lasam sa stati asa cam o zi doua poate va mai vine sange in creiere fiindca par tare neoxigenate ale voastre.

| CeaCuMasca a răspuns:

Chiar nu inteleg care mai ti-e dilema. Fata, pe langa faptul ca puti de la atata idiotenie, te mai faci si de ras pe TPU.Ti-as trage niste injuraturi demne de experientele tale de redusa mental, dar pacat ca ma cenzureaza.Proasta esti tu, trebuia sa iti rupa gatu, nu usa. Spune-mi numa in ce oras stai, ca vin si te *** cu vibratoru si te inchid in frigider, sa vedem, iti place?

| Natiiiiiii a răspuns:

Eu cred ca e o lipsa de respect din partea voastra si nu trebuia sa faceti asta. Cum te-ai fi simtit tu daca erai in locul fetei aleia?

| AdyAdeluş a răspuns:

As vrea sa te mustrez, dar imi vine sa rad rolling on the floor, mai ales de chestia aia cu "Daca nu imi dai drumul imi tai venele/Cu ce?/Cu umerasul"rolling on the floor.Da nu e prea frumos dar asta e copilaria.O sa-i treaca.E prea mica sa faca criza.

| AdyAdeluş a răspuns:

Sti ce? Sa scrii o carte "Aventurile copilariei moderne"rolling on the floor

| LaNaibaa a răspuns:

Saraca copila! meritati sa va duca parinti ei la politie!`

| ozn2012 a răspuns:

FetitzaCuMuzica, esti doar o panarama straight face

| LordeTil a răspuns:

Mai degraba ce sa se vaca ea cu voi? Sunteti niste idioate ca va luati de una de 8 ani ce aveti cu ea de o necajiti atata nu puteti si voi sa stati in banca voastra? sunteti loko toate

| Andrei_Alex_1988 a răspuns:

Copii incompetenti!

| erasier a răspuns:

Daca eram acolo va rupeam capu la toate asa cu strigaturi din ce oras esti? poate vin eu la tine sa-ti fac la fel

| MenInShadow a răspuns (pentru erasier):

Da doamne sa fie aproape si de mine... eu am o sfoara, aduci si tu cateva lemne si facem de-o spanzuratoare...

| erasier a răspuns (pentru MenInShadow):

Nu mai trebuie lemne ca ziceau ceva de etaju 10 ajunge doar sfoara

| MenInShadow a răspuns (pentru erasier):

Pai am eu niste stalpi de lemn care tin acoperisul... demontez casa pana o spanzuram, ca doar e pentru o cauza nobila...
Presupun ca merge si cu un cablu in loc de sfoara, ca de cablu fac rost...
Da nu stiu de unde am putea face rost de un scaun electric pentru cealalta prietena (a zis ca erau 3, cu aia de 8 ani, patru), si niste cartuse de degete pentru cealalta... sau sa-i smulgem unghiile...
Io aduc vreo 3 scaune, si cateva pungi de chipsuri, tu adu niste popcorn, sa stam si sa admiram, noi 2 si fetita de 8 ani... ca gasim vreun nebun sa faca treaba in locu nostru...

| erasier a răspuns (pentru MenInShadow):

Nu ma lasa astia sa injur ca ma cenzureaza ca nu ma pot abtine acum cateva saptamanii am citit tot asa de o fata care sa sinucis din cauza unor idioate care isi bateau joc de ea, las ca ma ofer eu nu trebuie sa mai cautam un nebun sa faca treaba il mai platesc si pe ala? ma bag eu nu-i problema

| MenInShadow a răspuns (pentru erasier):

Ok, da eu o iau pe asta care a postat intrebarea! sau nu, mai bine, eu o pun pe scaunu electric, tu ii smulgi unghiile, si o spanzuram amandoi. si fetita de opt ani doar sa se uite

| erasier a răspuns (pentru MenInShadow):

Ne impartim sarcinile nu-i bai rezolvam noi cumva mama voastra de copii idiotii

| MenInShadow a răspuns (pentru erasier):

Corect!

| erasier a răspuns (pentru MenInShadow):

Asta o fi fetita facuta la eprubeta? experiment genetic esuat

| MenInShadow a răspuns (pentru erasier):

O sarcina ratata sau un avort reusit...
La eprubetalaughing
O fi fost facuta cu furtunu de la masina de spalat... sau cu un stalp...

| PinkCupcake a răspuns:

Iti dai seama ca era in stare sa se arunce de la balcon?! :o Voi ganditi macar un pic?

| LDDy a răspuns:

Sunteti chiar penibile! Sincer, oare voi v-ati simti mai bine daca si`ar bate cineva joc de voi? happy
Nu normal.
Eu zic sa va imprieteniti cu ea si sa nu mai fiti asa inapoiate mintal ca oricum nu aveti nimic de castigat, ba mai mult, daca puneti filmarea p youtube si o sa vada cineva cunoscut..cred c-o sa fie vai si amar de pielea voastra happy

| MissIoana2002 a răspuns:

Nu ii deloc frumos ce ati facut! Normal ca a facut crize e cu cativa ani mai mica ca voi si nu trebuia sa va bateti joc de ea, cum v-ati fi simtit voi daca ati fi fost in locul ei? Ceretei-va scuze si revansati-va cumva incercati sa fiti prietene cu ea!

| undercover01 a răspuns:

3 ratate. dati-va foc.

| Celese a răspuns:

Mie mi se pare foarte urat ceea ce faceti cu ea. daca e mai prostuta si mai mica ar trebui sa o indrumati nu sa va bateti joc de ea. mai ales daca e mai mica ar trebui sa o invatati, cei mici trebuie sa invete de la cei mari, dar ce poate invata ea din tot ce faceti voi? daca continuati asa va ajunge si ea sa isi bata joc de cei mai mici ca ea. sperca v-am convins. succes

| DieKleineHexe a răspuns:

Bună!
Din moment ce are 8 ani, nu avea cum să reacţioneze altfel. Cât despre închisul în dulap, puteaţi s-o încurcaţi, pentru că putea să aibă claustrofobie şi să facă o criză sau dacă nu are, poate dezvolta această fobie, din cauza întâmplării. Chiar dacă nu vă puteţi călca pe orgoliu, cerându-vă scuze, măcar lăsa-ţi-o în pace şi nu mai vorbiţi cu ea, dacă o consideraţi atât de submediocră, cum ai descris-o tu.

| FataCareSeHolbaLaVaci a răspuns:

Deci:
Daca eram fetita aia care n-a avut noroc in viata, as fi luat niste chibrituri, le aprindeam si va dadeam foc la par, apoi scoteam capu' pe fereastra si strigam ca vreti sa ma omorati, sunam la politie si ma duceam intr-un colt al unei camere cu un cutit in mana si le-as fi spus politistilor ca ma aparam, ca ati vrut sa imi dati foc, da' ca ati fost prea proaste si v-ati dat foc singure.
Acum, daca eram mama bietei fete: v-as fi scalpat si as fi atarnat scalpurile voastre la curea pe post de trofeu, v-as fi jupuit si v-as fi agatat pielea de crengile unui copac.
Asta e. Copii CRETINOLOGI!

| FataCareSeHolbaLaVaci a răspuns:

Inca ceva: Tarzan era un om de treaba si era crescut in jungla. Voi nici macar animale nu puteti fi. Aveti niste idei criminale, minti bolnave, ce mai, nici la gradina zoologica nu va primesc ca veti speria animalele. La ospiciu o sa maltratati bolnavii... Trebuie sa fiti executate.Asta e. O meritati. In piata publica sa vi se dea foc. E cea mai usoara sentinta la care m-as putea gandi pentru voi.

| MadnessPhanta a răspuns:

Cam idioate.=]]

| GeorgianaMrr a răspuns:

Doamne ce oamnei..saracul copil..sunteti chiar fara minte sa faceti atat haz de un biet copil. fail:-J