| AlanIprechüm a întrebat:

Pentru ca vremea din tara noastra seamana cu un inceput de apocalipsa, nu am mai iesit din casa cam de o saptamana. Problema mea este ca mi-au aparut cearcane extrem de mari, cosuri si tenul mi s-a inchis la culoare, toate astea, cred eu, aparute din cauza izolarii in casa. Ce pot face ca sa-mi refac tenul?

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Ciment! Acopera toate lucrurile nedorite pentru totdeauna.

Sau ai putea sa incepi a iesi iar din casa si sa stai in soare (cand va reaparea).Mai ai si solutia cosmeticelor la dispozitie sau a solarului.