| Sănduțța a întrebat:

TPU! Urgent! Dau FUNDA!
Mi-am pierdut parola de odno.Cum sa o recuperez? Am incercat si prin email. OPTIUNI?

Răspuns Câştigător
| ๓คгเคภค a răspuns:

Iti trebuie numarul pe care ai facut profilul.
Daca il ai uita-te jos sub loghin si parola scrie "забыли пароль или логин"apesia acolo si scrii numarul, apoi pe numarul acela va veni un cod si il pui acolo.
Sper ca te-am ajutat. Daca n-ai inteles intreaba-ma si o sa-ti spun mai detailat. Funda?-*

| Sănduțța explică (pentru ๓คгเคภค):

Si daca nu stiu nr. pe care mi-am facutsaitul?

| ๓คгเคภค a răspuns (pentru Sănduțța):

Dar loghinul il stii?

8 răspunsuri:
| Sănduțța explică:

Da,il stiu!

| ๓คгเคภค a răspuns (pentru Sănduțța):

Daca il stii poti sa afli parola, dar este mai greu si nu-ti pot explica aici.

| Sănduțța explică:

Pai ai odnoklassniki?

| ๓คгเคภค a răspuns (pentru Sănduțța):

★ Мариана ☆

| Sănduțța explică:

Mai am si alt odnoklassniki dar am nevoie si de celalalt

| miiss a răspuns:

Si eu tot mi l-am pierdut