| DeehhCarla a întrebat:

Buna all, din pacate am uitat parola de la yahoo.mail, cand am creat id-ul am pus numarul de telefon in loc de alta adresa de email, problema este ca am pierdut numarul mi s-a demagnetizat cartela am urmat instructiunile pentru a recupera parola dar am decat 2 optiuni sa imi trimita mesaj pe telefon sau contcat customer care am ales contact customer dar nu merge imi tot da eroare sau nu imi arata nimicsad am nevoie de acel email cum imi recuperez parola?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Fara nr de telefon NU mai poti recupera contul! Fa-ti altul!