| Asyul95 a întrebat:

Traduceti-mi din engleza in romana citatu asta:
I told you, don't forget the past because maybe will bring you a pleasant memory.
Va rog nu cautati pe google! o sa-mi dau seama. Poatelaughing
Multumesc.
Funda!

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ti-am spus, nu uita trecutul deoarece poate o sa iti aduca o amintire placuta

| whatevernvm a răspuns:

Inseamna: Ti-am spus, nu uita trecutul pentru ca poate o sa iti aduca o amintire placuta.

| Tsunade99 a răspuns:

Salut! uite ce inseamna propozitia ta:
Ti-am spus eu, nu uita trecutul pentru ca probabil iti va aduce o memorie placuta.
Cu placere, fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| MinnieRawr a răspuns:

Ti-am spus, nu uita trecutul deoarece poate iti va aduce o amintire placuta.

| Avril_2123 a răspuns:

Ti-am spus, nu uita trecutul pentru ca/deoarece poate iti ca aduce o amintire placuta.

Funda?batting eyelashes

| MonsterNRG a răspuns:

Ti-am spus, sa nu uiti trecutul deoarece poate iti va aduce amintiri placute.nu sunt sigur aici la pleasant memory.

| Nameless a răspuns:

Ti-am spus, nu uita trecutul deoarece iti va aduce poate o amintire placuta.

| GhostRideR_6939 a răspuns:

Ti-am spus, nu uita trecutul deoarece poate iti va aduce o amintire placuta.Tradusa cu tartacutzahee hee

| FoReVeRKpop a răspuns:

Ti-am spus, nu uita trecutul pentru ca poate iti va aduce o amintire placuta.

| Edysor a răspuns:

Ti-am spus, nu uita trecutul pentru ca poate iti va aduce amintiri placute.