| Serendipity17 a întrebat:

Trebuie sa fac pentru maine un proiect la tehnologie... Vreau ceva mai special, legat de Craciun!happy idei? eu nu am nici una.

3 răspunsuri:
| ionik13 a răspuns:

Ce clasa esti?

| yase a răspuns:

Ai putea face un bradutz eco din sticle verzi cu cateva globuletze facute din hartie. ar fi ceva deosebit (si sigur o sa iei 10) sau daca vrei ceva mai simplu poti sa faci o stea cu carton si paiete si sa povestesti despre mersul cu steaua ( cautzi si tu ceva fumos pe net despre aceasta traditie, confectionezi steaua si mult noroc)...winking

| TbX_4651 a răspuns:

Poti sa faci ceva in pptcv. Vezi ca s-ar putea sa gasesti si pe net gata facute.(daca vrei sa faci tu ceva baga imagini gif {o sa-ti iasa super}). Sper ca te-am ajutat...Pa,pa