| gigiqwerty a întrebat:

Trebuie sa prezint un obiect si sa conving spectatorii sa il cumpere, gen ca la teleshopphing. As dori sa prezint ceva impresionant, de exemplu un coleg vrea sa prezinte o fata.

Astept sugestii despre ce as putea sa prezint ca sa ma fac remarcat. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| oldbluegrumpyman a răspuns:

Eu cred ca conteaza mai mult "cum vinzi", decat ce vinzi. Acum cativa ani am vazut "pe viu" pe unul care a luat pe strada o piatra de pe jos si i-a vandut-o unei babe cu 10 lei. I-a spus ca a fost la Ierusalim si ca piatra aia a luat-o din zidul de la nu stiu ce biserica si ca o are de doi ani, si numai noroc si sanatate si bla bla bla, dar mai are una acasa si nu are rost sa tina doua ca ar fi pacat sa nu ajute si pe altul. AM RAMAS IMPRESIONAT. De prostia umana.

6 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Incearca sa prezinti un pix... Impresioneaza-i si convingei ca acel pix este cel mai bun.

| awspam a răspuns:

Daca nu sti ce vrei nu sti ce sa ceri si nu sti incotro sa inclini discutia,, alti pot vinde si apa,

| Idc12345 a răspuns (pentru awspam):

"Stii" e cu 2 de "i "winking

| awspam a răspuns (pentru Idc12345):

Pe net se scrie oricum, sdc n m intgi at sm kk p freza a

| Idc12345 a răspuns (pentru awspam):

E o regula ca pe net sa nu vorbesti corect gramatical? Jalnic...

| LoLoZaurusRobert a răspuns:

Conteaza cum vinzi nu ce vinzi. Cauta : The Wolf of Wall Street (2013) - si vizioneaza-l happy! O idee doua vor veni de acolo.