| gigiqwerty a întrebat:

Trebuie sa prezint un obiect si sa conving spectatorii sa il cumpere, gen ca la teleshopphing. As dori sa prezint ceva impresionant, de exemplu un coleg vrea sa prezinte o fata.
Astept sugestii despre ce as putea sa prezint ca sa ma fac remarcat. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Dayuuum a răspuns:

Draga gigiqwerty
Gandeste-te mai intai la ceva original. Ceva care sa dea gata pe toata lumea. Ce spui de un lucru creeat chiar de tine? Sau un obiect electronic gen: un telefon performant, un aparat de masaj interesant etc. Poti prezenta si cea mai mare prostie, daca stii sa convingi lumea ca acel lucru este exceptional. Sa nu ai retineri. Castiga atentia publicului prin ceva original la care nimeni nu se astepta. Sa ai bafta multa, pup.

1 răspuns:
| Xella1234 a răspuns:

Pai cum adolescentii adora electronicele cred ca ar fi interesant sa prezinti un nou telefon, laptop sau tableta care are nu stiu ce functii uimitoare (de exemplu o functie care capteaza vocea unui apelant si atunci cand tu suni pe cineva sa te poti da drept acea persoana); sau daca chiar trebuie sa ai in fata acel obiect cred ca o carte interesanta ar ajuta happy