| bigbigbanana a întrebat:

Trucuri pentru >levitat?:

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Da:1.Mergi cu avionul
2.Sari cu parasuta
3.Bea un redbull(Mai sti reclama:Redbull iti da aaaripi!)
4.Invata si ia numai note mari(Te vei simti in al noualea cer)
5.Culca-te(Poate ai noroc si visezi ca zbori, mie mi s-a mai intamplat.)
Astea sunt toate ideile mele.

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Levitatii?

| unknownn a răspuns:

Pai e un topic pe softpedia parca legat de magie...si gasesti acolo vreo 3 linkuri cu tutoriale cum sa faci levitatia

| Leocerba a răspuns:

Vreo 2 nopti de nesomn? combinate cu-n vin vechi? cu muzica Portishead?
eventual:
http://www.youtube.com/watch?v=tJlHiqxMrfI
http://www.youtube.com/watch?v=Vg1jyL3cr60&feature=related

| VORTEX a răspuns:

Aseaza-te pe un cub de plastic transparent happy stai confortabil si nici nu se vede.

| cosmin21 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=IAL-Czl56Mw uite trucul lui cris angel.

| HyDrogen a răspuns:

Daca te ajuta am vazut o persoana pe inbternet care practica magie neagra si te invata si cateva trucuri smug uite Chris Angel!