| ElFenomeno a întrebat:

Am ceva timp de cand m-am apucatde magie, dar de fiecare data cand fac un truc la colegii de la scoala nici unul nu pare uimit sau ceva de genul asta.Am incercat sa fac un mar sa leviteze, am levitat pana si eu, am facut o gramada de-a trucuri cu carti si nimic. Vo ce ziceti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| rocky_2741 a răspuns:

In primul rand conteaza foarte mult sa le atragi atentia iar asta trebuie sa o faci asemenea unuiagent de vanzari.
1. schimba tonul vocal variand in timp ce explici cea ce vrei sa faci
2.gesticuleaza foarte mult in timp ce vorbesti
3. foloseste cuvinte complexe asta o sa li se para interesant si o sa le atraga atentia
4. arata faptul ca esti relaxat ca si cum ai face asta de mi de ani si trebuie sa pari dezinteresat de parerile lor
5. combatei atunci gand incearca sa isi dea seama cum ai facut acel truc chiar daca au dreptate sau nu

cu aceste sfaturi vei putea sa ii impresionezi doar vorbind

funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut marul sa leviteze,chiar si tu, da ne crezi prosti, asa ii crezi si pe colegii tai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.uite raspunsul meu:

Da-i funda lui roky_2741.