| gynycola a întrebat:

De ce merge foarte lent netul? ...nu inteleg...imi poate explica careva*? plus de asta imi pica netul foarte des...

Răspuns Câştigător
| sigmanet a răspuns:

Vorbeste cu provider-ul tau de internet si stabiliti de comun acord unde e problema. Poate fi de la ei sau de la tine. Poate fi de la transmisia lor sau de la calculatorul tau.

7 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Da telefon la ISP, ameninta-l eventual ca nu-i mai platesti factura si ca vezi ce bine va merge.

| Krina a răspuns:

In primul rand depinde ce provider ai, iar in al doilea rand de conexiune si de viteza ei.

| dulshe a răspuns:

Si mie mi se intampla, dar nici eu nu stiu

| LoryM22 a răspuns:

Sau ai probleme cu placa de retea! I? ti recomand sa-ti iei o placa de retea pe pci la 20 ron si sa vezi daca problema este de acolo. Daca uzezi placa de retea de p placa de baza este f posibil sa fie de acolo!

| gabrielutzu a răspuns:

Din cauza ca reteaua este supraincarcata.

| jani a răspuns:

Depinde de retea si de calculator dar cel mai des de buzunarul tau.Deci daca ai un PC grozav si o linie de net bengoasa pentru care dai o groaza de lovele poti fi sigur ca merge bine si nu cade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te in cur la mine