| HellGirl666 a întrebat:

Tu sărbătorești Halloween-ul? Cum?

16 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Aș face câteva farse de Halloween, chiar am nevoie să mai fac câteva tâmpenii! Poate chiar mă voi duce din ușă-n ușă întrebând „Trick or Treat?", dar mă gândesc că m-ar reclama cineva la poliție, așa că mai bine nu!
Deci, cel mai probabil, de Halloween voi sta acasă și nu voi face nimic! Asta înseamnând că nu sărbătoresc nimic!

| antimulte a răspuns:

Da, o sa ies in oras cu prietena si inca vreo cateva cupluri la o pizza si un suc ceva daca iau masina...
Doar nu o sa ma duc la colindat dupa bomboane laughing

| Mădă0611 a răspuns:

Nu, nu l-am sarbatorit niciodata.

| ion933 a răspuns:

Cu bere si micii

| al3xander a răspuns:

Da, il sarbatoresc pe ambulanta (sunt sofer) ca am chef sa rad de pustanii care se imbata ca prostii.

| Sociopat a răspuns:

Ma joc Dota 2 si tin televizorul pornit pe HBO sperand ca poate o sa fie cateva filme horror la care sa arunc cate o privire cand astept sa ma respawnez.

| PorumbRodica1965 a răspuns:

Nu, in primul rand, ca cei ce sarbatoresc, nu stiu nici ei ce sarbatoresc, se iau si ei dupa altii ca niste gura casca, la m---. In alta ordine de idei, haluenul sau sarbatoarea tuturor sfintilor (CARE? ) este o incurcatura de iluzii, luata de la celti, care sarbatoreau pe 1 noiembrie mortii de la potop, morti pe care ei nici nu i-au cunoscut, au inbinat vrajitoria, cu bostanii, cu mortii care continua sa traiasca dupa parerea lor in alta parte. Totul este fals, minciuna, actiuni demonice, lucruri urate de Adevaratul Dumnezeu, si de crestinii adevarati. Gandeste-te cine are de castigat din aceasta ocazie? Comerciantii, popii si mormintele varuite.

| Captoresque a răspuns:

Fac cosplay, mă duc într-un bar și beau până mă duce ambulanța acasă. Hîhîhî.

| Grigore666 a răspuns:

Halloween imaginează-ți că îți iei un costum pe tine și ieși asa din casă la 12 noaptea pe strada și te duci într-un cimitir ca să pară și mai horror crezi ca vei vedea satanele ma îndoiesc.

| GmVenNo a răspuns:

Il sarbatoresc la scoala, fiecare clasa(V, VI, VII, VIII) isi modeleaza clasa cat mai frumos! cat mai interesant! Fiecare copil vine mascat cat mai infricosator! La sfarsit profesorii vin si inspecteaza fiecare clasa la rand. Ce-a mai frumoasa clasa primeste un cosulet cu dulciuri etc.
Funda?

| georgegeorge90 a răspuns:

Doar cand sunt beat

| AnutzaDragutza13 a răspuns:

Da. il facem la scoala joi. desene, costume, dovleci... mai multe... eu o sa ma costumez in schelet, o sa fac dovleac si desene. big grin tu cum il sarbatoresti? happy

| IuliaNNNN a răspuns:

Nu.