| Ellena a întrebat:

Uitati ce am gasit:(...
ce parere aveti?
http://www.libertatea.ro/stire/bendeac-merge-la-antena-1 -252494.html
eu sper sa se reunesca si la antena 1, poate asa o sa le fie bine si lor...

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fiecare e liber sa munceasca unde i se ofera cele mai bune conditii.

8 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Astia se cearta pe bani
iar oamenii de rand pe paine laughing
ce e si viata asta... sigh
xoxo, mary

| viki a răspuns:

O sa fie singur?:O:O

| Cryssy a răspuns:

Face ce vrea...

| frida0purple a răspuns:

Cum vrea el, asa sa facahappy

| Ellena explică:

@constantaproca...ai dreptate sper sa faca o treaba buna antena1winking

| DeeVee a răspuns:

Nuuuuu favoritul meu din mondenii...crying(

Baby.ShiNe

| mariaale a răspuns:

Pffff

| Anca_1481 a răspuns:

Mie una imi pare rau. Adica imi placea cum juca in rolul lui Mircea Solcan happy imi aducea zambetul pe fatabig grin dar acum cu vrea el.

P. S Noi sa fim sanatosi tongue pop:*

Întrebări recente