| Butterfly2110 a întrebat:

Buna TPU Imi sugerati niste propuneri cum sa fac sa treaca timpul mai repede?

4 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti doresti sa treaca timpul repede. Viata e scurta.

| Rakanishuu a răspuns:

Te distrezi...

| AlexeHellsing a răspuns:

Citește o carte, sau scrie o carte. Sau poți dormi. Oricum ideea este să nu privești ceasul.

| justmebi a răspuns:

Hei happy intr-adevar nu trebuie sa-ti doresti sa treaca timpul mai repede, dar daca chiar vrei asta poti sa citesti, sa asculti muzica, sa incerci sa faci ceva de mancare(cand ma plictisesc fac clatite), suni un prieten, poti incerca sa faci origami, sa scrii ceva, poti desena big grin