| Adda24 a întrebat:

Un tip care locuieşte la etajul 7 şi foloseşte liftul, urcă întotdeauna doar până la etajul 5 după care contiua pe jos! De ce coboara la etajul 5?

8 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Pentru ca e scund si nu ajunge decat pana la butonul 5.

| Λndrei a răspuns:

Vrea sa faca si el putina miscare si se mai gandeste ca e criza in Romania asadar este un om simtit si gandindu-se ca liftul ca sa urce are nevoie de resurse face si el economie.

| andrei95 a răspuns:

Este pitic si nu ajunge la butonul de mai sus

| Underground_8492 a răspuns:

Nu ajunge la buton

| Dragonel a răspuns:

Butonul 7 si 6 e stricat

| Eille2EtcnupD a răspuns:

E pitic si nu ajunge la butonu de la etajul 7... funda

Răspuns utilizator avertizat
| bubulinatha12 a răspuns:

Poate ca se gandeste sa economiseasca energie si sa faca putin aerobic... de ce nu?