| zoomumba a întrebat:

Unde as putea sa ma duc de revelion! tin sa mentionez ca am 11 ani si mama ma crede destul de micuta(nu foarte tare)si anul trecut am mers eu cu mama (ca tata a lucrat)la niste prieteni de familie care au doua fete cu un an mai mici ca mine.si nu am stat cat ar trebui dupa asteptarile mele.anul ista as dori sa fie diferit unde as putea merge (cu mama va rog sa nu rdeti)ca sa stam mai mult si cum as puta sa o conving sa mergem in locul respectiv.si daca am merge tot acolo sau ar venii ei la noi cum as putea sa o conving pe mama sa stam mai mult? va rog vreau sa ma distrez anul ista! dau fundita mare!

Răspuns Câştigător
| Strawberry89 a răspuns:

Ii spui ca atunci cand iti va fi somn sau vrei sa mergeti acasa o anunti si ca o data pe an e revelionul si e o perioada din an care trebuie neuitata si petrecuta pana tarziu... sper ca te-am ajutat, fundita daca vrei :d te pup :*

2 răspunsuri:
| elenush_6230 a răspuns:

LOL unde ai putea sa te duci la 11 ani? in disco. fii serioasa laughing

hai sari repede cu stupidrolling on the floor

| iacy a răspuns:

Ai putea sa-ti invititi prietena cea mai buna la tine sau inversbig grin