| pudi a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa ma lase sa dau o petrecere de ziua mea acasa, dar fara parinti.

3 răspunsuri:
| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

Roagai frumooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooos... daca nu si nu asta e! ii dai afara si iti faci petrecerea succes

| bulebule a răspuns:

Ii rogi frumos?
Daca nu`ti iasa inseamna ca ori nu i`ai rugat destul de frumos, ori esti mai mic(a) de 12 ani.

| 5yr0Kk a răspuns:

Frate ei nu te lasa ca nu au chef ci pentru ca se tem probabil ca ai putea pati ceva..stiu eu bere sticle aruncate. poti incerca sa le zici ca o sa fii responsabil, ca iei bere fara alchool(dar bineinteles ca o sa iei cu alcool pe langa aia fara) sau o metoda care la mine a mers:vorbesti cu bunicii din partea mamei de preferat, le explici ce vrei sa faci(de obicei bunicii sunt mai intelegatori ca parintii, le poti spune ca o sa chemi doar vreo 10 prieteni si ca terminati pana la ora 1noaptea ca sa pari cat de cat cuminte) si ii rogi sa ii cheme pe parinti un weekend de vineri pana duminica seara( ca sa ai timp sa aduni eventuala mizerie) s
sambata lets party
unde stai? Pot sa vin si eulaughing